Zacznij trening już dziś!

Nie odkładaj tej decyzji na później i skorzystaj z 7 dni darmowego treningu.
Przekonaj się na własnej skórze!

opis treningu
opis treningu
siłownia przeźmierowo
36minut czas treningu

Zobacz naszą galerię.

36 MINUT WestPoint to nie tylko maszyny, ale przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą. Mamy szczęście, że jest z nami wiele wspaniałych osób, które tworzą rodzinę 36 minut WestPoint.

Siłownia 36 Minut WestPoint - okolice Baranowo, Sady, Skórzewo, Lusowo

Dla wszystkich osób, które chcą zyskać nienaganną sylwetkę, dobre samopoczucie oraz kondycję z ofertą przychodzi siłownia 36 Minut Westpoint w okolicy miejscowości Baranowo, Skórzewo oraz Lusowo. To gwarancja udanego treningu z użyciem najnowocześniejszych maszyn oraz najlepszych programów treningowych na rynku. Klub fitness 36 minut WestPoint to miejsce, do którego będziesz mieć zawsze blisko. W tym przypadku wymówki o tym, iż siłownia znajduje się za daleko, mogą odejść w zapomnienie. Wyglądaj i czuj się doskonale. Nie wiesz, w jaki sposób to osiągnąć? Siłownia w Baranowie sprosta Twoim oczekiwaniom! Treningi siłowo-wytrzymałościowe okazują się w wielu przypadkach skuteczniejsze, niż ćwiczenia, które nie mają określonego planu.

Najnowocześniejsze metody treningowe

Treningi, które oferuje siłownia w sąsiedztwie Skórzewa, wzniosą Cię na zupełnie inny poziom ćwiczeń. Trening 36 minut WestPoint w siłowni jest dostosowany do potrzeb i możliwości osób o zróżnicowanym poziomie kondycji czy tkanki tłuszczowej. W skład sprzętów wchodzą specjalistyczne maszyny przeznaczone do treningu rąk, nóg, czy brzucha. Wszystko to za sprawą sprzętu Milon, który poszczycić może się wszelkimi niezbędnymi certyfikatami bezpieczeństwa. Wśród maszyn siłowni niedaleko Lusowa wymienić można rowerki, bieżnie, crosswalker’y oraz wiele innych propozycji, które pozwolą Ci zadbać o wygląd i zdrowie. Pełny trening zajmuje 36 minut. Pierwsze 16 minut to trening cardio. Kolejne 12 minut przeznaczone jest na wykonanie treningu siłowego, natomiast około 8 minut zostało przewidziane na odpoczynek i regenerację. Stały dostęp do zegara umożliwia nam podgląd tego, co i na jakiej maszynie mamy aktualnie ćwiczyć. Warto pamiętać jednak o regularności. Zakładając, że na trening przeznaczymy wymieniony czas dwa razy w tygodniu, efekty uzyskamy już w 3 miesiące! Zdecyduj się na przetestowany i bezpieczny trening. Wybierz dogodny termin ćwiczeń i dołącz do najlepszych! Z pewnością nie pożałujesz tej decyzji, a efekty będą zachęcały do dalszej, nieustannej pracy nad sobą.

Darmowe
7 dni treningu.

Podczas pierwszego treningu Fizjotrener przeprowadza analizę składu ciała na specjalnym analizatorze oraz ustawia każdą maszynę pod Twoje wymiary i możliwości. Następnie wykonujesz trening oraz analizujesz jego wyniki z Fizjotrenerem.

Wypełnij formularz, dzięki któremu będziemy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na pierwszy trening z trenerem.