Zacznij trening już dziś!

Nie odkładaj tej decyzji na później i skorzystaj z 7 dni darmowego treningu.
Przekonaj się na własnej skórze!

opis treningu
opis treningu
siłownia przeźmierowo
36minut czas treningu

Zobacz naszą galerię.

36 MINUT WestPoint to nie tylko maszyny, ale przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą. Mamy szczęście, że jest z nami wiele wspaniałych osób, które tworzą rodzinę 36 minut WestPoint.

Jedyne takie miejsce
Siłownia 36 Minut WestPoint Przeźmierowo

Dla wszystkich pasjonatów ćwiczeń fizycznych oraz zdrowego i aktywnego trybu życia z pomocą przychodzi klub fitness 36 Minut WestPoint Przeźmierowo. Jeśli wcześniej znajdowałeś wymówki, że na trening jest za daleko, to czas by z nimi skończyć. Masz okazję, by zrobić coś dla siebie i swojego ciała. Możesz polepszyć swoje samopoczucie oraz sylwetkę. Wyglądać i czuć się zdrowo. Nie ma czasu do stracenia. Siłownia 36 Minut Przeźmierowo wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Trening siłowo-wytrzymałościowy, którego tutaj doznasz, to doskonale przygotowany i opracowany zestaw ćwiczeń. Jest o wiele bardziej efektywny niż ćwiczenia bez konkretnego planu. Umów się już dzisiaj na testowy trening i poczuj na własnej skórze, że to działa!

Innowacyjna metoda treningowa

Trening, którego tutaj doznasz, jest w stanie wynieść Cię na jeszcze wyższy poziom. Ten rodzaj ćwiczeń jest odpowiedni dla każdego, niezależnie od wytrenowania, kondycji, wieku, wagi i wzrostu. 36 Minut WestPoint – Siłownia Przeźmierowo – została wyposażona w najwyższej jakości maszyny marki Milon. W skład których wchodzą specjalistyczne maszyny do treningu nóg, rąk, rowerki, czy też crosswalker’y. Ćwiczymy na urządzeniach ułożonych na tle okręgu, a pełny obwód zajmuje niecałe 18 minut. Cały trening obwodowy, podczas którego spędzamy odpowiednio na cardio 16 minut, treningu siłowym 12 minut oraz 8 minut na odpoczynku, zajmuje więc 36 minut. Podczas tego mamy dostęp do zegara, przez co doskonale wiemy kiedy zmienić maszynę oraz jakie zadanie wykonywać. Dzięki temu w zaledwie 36 minut wykonujemy ekstremalnie efektywny zestaw ćwiczeń. Możemy być pewni efektów, jeśli tylko będziemy regularnie go wykonywać. Przyjdą one stosunkowo szybko, bo odwiedzając klub fitness w Przeźmierowie dwa razy w tygodniu na efekty poczekamy zaledwie 3 miesiące. Tak więc jest to idealna propozycja dla każdej osoby chcącej poprawić i wymodelować swoją sylwetkę, spalić tkankę tłuszczową albo przygotować się do zawodów. Postaw na sprawdzony i przetestowany trening. Przeźmierowo i 36 Minut daje Ci teraz taką możliwość. Specjalistyczne i skutecznie ćwiczenia tuż obok Ciebie!

Jeśli chcesz dołączyć do aktywnych fizycznie osób nie czekaj już dłużej i wybierz dogodny termin ćwiczeń dla siebie. Najtrudniej jest zrobić pierwszy krok, więc musisz się na niego odważyć. Przekonaj się, a z całą pewnością nasza siłownia w Przeźmierowie będzie często przez Ciebie odwiedzana. Nie pożałujesz tej decyzji. Zapisz się już dziś! Zapraszamy do 36 Minut WestPoint!

Darmowe
7 dni treningu.

Podczas pierwszego treningu Fizjotrener przeprowadza analizę składu ciała na specjalnym analizatorze oraz ustawia każdą maszynę pod Twoje wymiary i możliwości. Następnie wykonujesz trening oraz analizujesz jego wyniki z Fizjotrenerem.

Wypełnij formularz, dzięki któremu będziemy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na pierwszy trening z trenerem.