Zacznij trening już dziś!

Nie odkładaj tej decyzji na później i skorzystaj z 7 dni darmowego treningu.
Przekonaj się na własnej skórze!

opis treningu
opis treningu
siłownia przeźmierowo
36minut czas treningu

Zobacz naszą galerię.

36 MINUT WestPoint to nie tylko maszyny, ale przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą. Mamy szczęście, że jest z nami wiele wspaniałych osób, które tworzą rodzinę 36 minut WestPoint.

Wyjątkowe miejsce na sportowej mapie - Siłownia 36 Minut WestPoint Smochowice

Chcesz czuć się dobrze i zdrowo? Polepszyć swoją muskulaturę? Poprawić wydolność fizyczną? W tym wszystkim pomoże Ci klub fitness Smochowice. Wystarczą Twoje chęci i odrobina samozaparcia, a efekty przyjdą szybciej niż oczekujesz. W tym wszystkim będzie Cię wspierać doskonale wykwalifikowana kadra trenerska, która również odpowie na wszystkie Twoje pytania. Siłownia 36 Minut Smochowice jest wyposażona w najwyższej jakości sprzęt sportowy. Crosswalkery, rowerki oraz inne maszyny firmy Milon to gwarancja bezpieczeństwa oraz udanego treningu. Doskonała lokalizacja i łatwość dojazdu to kolejne plusy przemawiające za zdecydowaniem się na trening. 

Doskonały zestaw ćwiczeń

Jeśli zdecydujesz się odwiedzić klub fitness 36 Minut WestPoint Smochowice doznasz innowacyjnego oraz efektywnego treningu w 36 minut. Jest to trening obwodowy stworzony przez specjalistów, więc możesz być pewny, że jest bezpieczny i sprawdzony. Jest podzielony na trzy części: siłową, cardio oraz odpoczynek. Wykonywany na maszynach specjalnie do tego przeznaczonych. Zmiana ćwiczeń jest sygnalizowana automatycznie, więc nie musisz się martwić co powinieneś właśnie robić. Wszystko jest doskonale przygotowane. Przy regularnych ćwiczeniach nie będziesz musiał długo czekać na rezultaty. 36 Minut to trening doskonały dla każdej osoby. Jest krótki, więc nie znajdziesz wymówek związanych z brakiem czasu. Również jest bezpieczny, dlatego jest polecany dla wszystkich. Niezależnie ile masz lat, jakiej jesteś płci oraz jak bardzo jesteś wytrenowany. Zaufaj tylko doskonałym ćwiczeniom i popraw swoje samopoczucie już dziś! Postaw na sprawdzony trening. Smochowice i 36 Minut to gwarancja dobrego samopoczucia.

Nie wahaj się dłużej i skorzystaj już dziś. Wybierz dogodne dla siebie dni oraz godziny ćwiczeń. Przyjdź i zobacz najefektywniejszy rodzaj treningu. Przekonaj się na własnej skórze i zobacz efekty. Zapisz się na zajęcia próbne i przestań już dłużej szukać wymówek. Zrób coś dla siebie! Zrób coś dla swojego zdrowia!

Darmowe
7 dni treningu.

Podczas pierwszego treningu Fizjotrener przeprowadza analizę składu ciała na specjalnym analizatorze oraz ustawia każdą maszynę pod Twoje wymiary i możliwości. Następnie wykonujesz trening oraz analizujesz jego wyniki z Fizjotrenerem.

Wypełnij formularz, dzięki któremu będziemy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na pierwszy trening z trenerem.