Zacznij trening już dziś!

Nie odkładaj tej decyzji na później i skorzystaj z 7 dni darmowego treningu.
Przekonaj się na własnej skórze!

opis treningu
opis treningu
siłownia przeźmierowo
36minut czas treningu

Zobacz naszą galerię.

36 MINUT WestPoint to nie tylko maszyny, ale przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą. Mamy szczęście, że jest z nami wiele wspaniałych osób, które tworzą rodzinę 36 minut WestPoint.

Spełnij marzenie o wyrzeźbionej sylwetce w Siłowni 36 Minut WestPoint niedaleko miejscowości Chyby

Chcesz stracić zbędne kilogramy i uzyskać wymarzoną sylwetkę z pomocą profesjonalnych urządzeń i dedykowanych programów ćwiczeniowych? Idealnym miejscem do uzyskania wymarzonego celu okazuje się siłownia. Chyby to miejscowość, w której możesz zrealizować ten plan. Trening siłowo-wytrzymałościowy wyzwala endorfiny, ujędrnia ciało, a także daje szansę na poznanie ciekawych ludzi! W przypadku treningu obwodowego na maszynach Milon nie tylko zwiększamy siłę naszych mięśni, ale także wytrzymałość, przez co możemy sięgać po więcej.

Siłownia w Chybach – Poznaj naszą ofertę!

Jesteś gotowy na prawdziwą rewolucję w swoim życiu? Siłownia 36 Minut Westpoint koło miejscowości Chyby to miejsce, w którym zrealizujesz założony wcześniej plan! Poprawisz zarówno swoją wydolność, jak i wygląd sylwetki. Dzięki treningowi 36 minut wymodelujesz ciało i doprowadzisz do ogólnorozwojowego wzrostu mięśni. Trening ten składa się z dwóch obwodów ćwiczeń, w trakcie których wykonuje się 16 minutowy trening na maszynach cardio, natomiast pozostałe 12 minut wykonuje się trening na maszynach siłowych. Wszelkie maszyny w siłowni znajdującej się nieopodal miejscowości Chyby dostosowane są do możliwości oraz ciała osoby ćwiczącej. W skrócie wystarczy ubrać wygodny strój, ćwiczyć przez 36 minut, nie nudząc się ani chwili ze względu na częste zmiany ćwiczeń! To kompleksowy trening ciała pozwalający na uzyskanie równomiernych efektów. Kluczem do sukcesu okazuje się jednak regularność. Wszystkie cele treningowe mogą zostać osiągnięte w zaledwie 3 miesiące.

Trenuj na nowoczesnym sprzęcie

Urządzenia Milon, które znajdują się w siłowni 36 Minut WestPoint niedaleko miejscowości Chyby, dysponują certyfikatami medycznymi. Korzystanie z nich jest w pełni bezpieczne. Sprzęt jest dopasowany do zróżnicowanych potrzeb i możliwości sylwetki osoby ćwiczącej. W siłowni dostępna jest także analiza sprawności fizycznej oraz dopasowanie planu treningowego w celu uzyskania maksymalnych efektów w jak najkrótszym czasie ze skupieniem na obszarach ciała, które szczególnie chcemy ujędrnić, wyszczuplić i wyrzeźbić.

Darmowe
7 dni treningu.

Podczas pierwszego treningu Fizjotrener przeprowadza analizę składu ciała na specjalnym analizatorze oraz ustawia każdą maszynę pod Twoje wymiary i możliwości. Następnie wykonujesz trening oraz analizujesz jego wyniki z Fizjotrenerem.

Wypełnij formularz, dzięki któremu będziemy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na pierwszy trening z trenerem.