Zacznij trening już dziś!

Nie odkładaj tej decyzji na później i skorzystaj z 7 dni darmowego treningu.
Przekonaj się na własnej skórze!

opis treningu
opis treningu
siłownia przeźmierowo
36minut czas treningu

Zobacz naszą galerię.

36 MINUT WestPoint to nie tylko maszyny, ale przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą. Mamy szczęście, że jest z nami wiele wspaniałych osób, które tworzą rodzinę 36 minut WestPoint.

Niepowtarzalne miejsce w okolicy - Siłownia 36 Minut WestPoint koło Kiekrza

Chciałeś poćwiczyć, ale nie miałeś gdzie? Chcesz zbudować formę? Przybrać, bądź też zrzucić zbędne kilogramy? Jeśli chociaż jedna odpowiedź brzmi tak, to klub fitness 36 Minut WestPoint niedaleko Kiekrza Ci w tym pomoże. Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza, trenerzy personalni z doświadczeniem oraz sprzęt najwyższej klasy. To przepis na udany i efektywny trening. Kiekrz to już nie tylko Jezioro Kierskie oraz przepiękna okolica. Od teraz to również możliwość ćwiczenia na najwyższym poziomie. Siłownia 36 Minut w okolicy Kiekrza to gwarancja spełnienia swoich planów oraz marzeń. Zaufaj specjalistom i przekonaj się na własnej skórze już dziś!

Kompleksowy trening

Postaw na sprawdzone metody i plany treningowe. Trening obwodowy, który trwa 36 minut, to doskonała propozycja dla osób zabieganych oraz ceniących swój czas. Do tego jest o wiele bardziej skuteczny, niż dłuższe ćwiczenia wykonywane w domowym zaciszu. To wszystko dzięki temu, że został doskonale opracowany i przemyślany. Ma już wiele zwolenników i ludzi, którzy dzięki niemu osiągnęli swoje zamierzone cele. Trening łączy zarówno ćwiczenia siłowe, jak i cardio. Jest to wyśmienita propozycja treningu ogólnorozwojowego. Jest więc idealny dla każdej osoby. Niezależnie czy jesteś biegaczem, trenujesz crossfit, czy też chciałbyś zacząć dopiero przygodę ze sportem. Sprzęt na którym ćwiczymy jest najwyższej jakości. Firma Milon to gwarancja bezpieczeństwa oraz efektywności wykonywanych ćwiczeń. Dlatego też taki rodzaj treningu jest odpowiedni dla każdej osoby. Waga, wzrost oraz wiek nie mają tutaj znaczenia. Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś odwiedź klub fitness 36 Minut koło Kiekrza. Trenerzy czekają tylko, by odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania. Przyjdź i przekonaj się jak szybko można osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Zdecyduj się na trening próbny, a z całą pewnością będziesz chciał więcej i zostaniesz stałym bywalcem. Wybierz dogodne dla siebie terminy ćwiczeń i ciesz się piękną sylwetką. Postaw na zdrowie! Postaw na klub fitness 36 Minut WestPoint.

 

Darmowe
7 dni treningu.

Podczas pierwszego treningu Fizjotrener przeprowadza analizę składu ciała na specjalnym analizatorze oraz ustawia każdą maszynę pod Twoje wymiary i możliwości. Następnie wykonujesz trening oraz analizujesz jego wyniki z Fizjotrenerem.

Wypełnij formularz, dzięki któremu będziemy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia na pierwszy trening z trenerem.